Кръв в изпражненията...без причина?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rosi
Posts: 11
Joined: Sun Sep 20, 2009 9:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кръв в изпражненията...без причина?

Postby rosi » Mon Sep 28, 2009 8:35 pm

Здравейте!
Момиче съм на 18 г, висока съм 176см. и тежа 57кг. Имам поставена диагноза гастродуоденит след направено рентгеново изследване с бариева каша. За известно време взимах Квамател, Мотилиум, Ланзул, Левопрайд, Ципрофлоксацин и Де Нол, но от тях имах само временно подобрение. Преди около
два месеца ми правиха фиброколоноскопия, поради наличие на кръв в изпражненията. Резултатите бяха нормални и гастроенерологът ми каза, че няма поводи за притеснения. Проблемът е, че при ходене по голяма нужда отново забелязвам кръв по изпражненията - светлочервена. Въпросът ми е възможно ли е това да се дължи на гастрита, след като други възможни причини като хемороиди и колит са отхвърлени? В момента нямам други оплаквания освен болки в стомаха и гадене, най-вече сутрин.
Ще съм Ви много благодарна, ако споделите Вашето мнение по въпроса. Благодаря предварително!

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue Sep 29, 2009 6:59 pm

Вероятно са наранени кръвоносни съдове, хемороидални възли и няма от какво да се безпокоите. Фиброскопията отхвърля важни заболявания.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests