Гнойни подутини

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Fif
Posts: 3
Joined: Mon Sep 28, 2009 12:04 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гнойни подутини

Postby Fif » Mon Sep 28, 2009 9:21 am

Здравейте на всички!
Аз съм мъж на 26г,180см, 73кг.В началото на лятото ми излязоха гнойни пъпки по лицето, които приличат на акне. Спрях някои храни, от които се съмнявах, че може да са причинители на пъпките, тренирам редовно спорт, не боледувам, не вземам лекарства. Притесненията ми не са просто естетически, а дойдоха, когато видях, че преди да се появи някоя пъпка се получава голяма гнойна подутина най-често в областта около ушите и по врата. Подутините не са много, но две са достатъчни, защото са така издути, че променят силуета на лицето ми. Също забелязах, че имам малки топчета по врата /приличат на възпалени лимфни възли/, но не знам дали имат връзка с пъпките. Правих си профилактични изследвания на кръвта, в които показателите ми бяха в нормата /поне така ми каза личния лекар/. т.е. всичко ми е наред, само си мисля, че за да се насъбира толкова гной явно има някаква причина. Въпросите ми са:
1. Каква може да е тази причината?
2. Как мога да открия причините за тези гнойни подутини?
3. Какъв лекар-специалист е подходящ за този проблем?
4. Трябва ли да си направя по-специфични изследвания на кръвта?
Благодаря ви предварително :)!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Sep 28, 2009 1:37 pm

А някакви хранителни добавки за спорта вземате ли?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Fif
Posts: 3
Joined: Mon Sep 28, 2009 12:04 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Fif » Mon Sep 28, 2009 3:43 pm

Не, не вземам никакви хранителни добавки и не съм вземал. Тренирането ми е бягане и упражнения вкъщи.

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue Sep 29, 2009 7:07 pm

Просто поради хормонални причини 9илио занижен имунитет можете да имате склонност към гнойни инфекции или атероми. Защо не се обърнете към семейния лекар или дсерматолога. Могата да се предпишат антибактериални средства, а понякога се стига до невинни оперативни манипулации.

Fif
Posts: 3
Joined: Mon Sep 28, 2009 12:04 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Fif » Wed Sep 30, 2009 11:40 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Sep 30, 2009 10:14 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests