Странно усещане в ръцете

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Inkongnito
Posts: 4
Joined: Fri Aug 14, 2009 4:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Странно усещане в ръцете

Postby Inkongnito » Sun Sep 20, 2009 10:53 am

Здравейте.На 17 год. съм 185 см. 75 кг. Значи проблемът,не е много чест,но е много неприятен и започнах да се притеснявам.Попринцип тренирам във фитнес зала(3 пъти седмично).Ето и самия проблем:Появява се само след сън.Днес сутринта като се събудих,си чувствах ръцете (дланите и пръстите) някак странно.Като полу-изтръпнали.Това ми се е случвало и преди.Като пипам някаква материя,усещането е напълно различно от нормалното (не като на иглички,а все едно като на паузи).Много е трудно за обяснение.Все едно ръката ми изтръпва в интервали от 0.2 сек. Също зависи каква материя пипам.Например,сега докато пиша,нямам почти никакви проблеми (все едно всичко си е наред),но като се обличам,направо е нереално.Не съм взимал нито наркотици,нито пуша,даже почти не пия (само по празненства).Сега ефекта го усещам до лактите.Също,днес се събудих към 5:00 и този ефект го имаше.После заспах и като се събудих към 10:00 ефекта още го има и сега продължава.Сигурно се "появява" през нощта.Сега забелязах,че като се концентрирам и пипам примерно дрехите си усещането става по-реално,но не съвсем.Ще ви бъда искрено благодарен ако ми помогнете по някакъв начин.

П.П. Преди ми се е случвало,на обяд да легна да спя и следобяд като се събидух бях в това "състояние" и ми отмина чак на другата сутрин.Четох други теми и започнах да се притеснявам още повече.Възможно ли е да са шипове?И то на тия години?

П.П. 2 Легнах на обед да поспя (за около час-два) и като се събудих,сега нищо ми няма.Незнам това на какво се дължи.

Rose Byrne
Posts: 75
Joined: Mon Aug 24, 2009 6:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Rose Byrne » Sun Sep 20, 2009 9:09 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests