Вагинална болка

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sarita
Posts: 19
Joined: Fri Oct 03, 2008 8:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Вагинална болка

Postby sarita » Fri Sep 11, 2009 5:47 pm

Здравейте ,
имам назначено лечение от гинеколог с Dalacin i Flagil.Вече 3 дни го изпълнявам , но имам горяща болка във влагалището.Другата седмица трябва да ида отново на преглед , но имайки тези необичайни болки ,не е ли по-добре да спра с поставянето на Dilаcin?От него болката се усилва , а и микробиологичния резултат трябва да го търся в понеделник.
Преди това лечение си правих седящи бани със отвара от смрадлика и разтвор на сода бикарбонат.Възможно ли е с тези бани да се е получило разраняване на лигавицата и оттам тези силни болки (в дълбочина)?
Ако имате опит в тази връзка , Моля отговорете ми дали да спра с антибиотичния крем или да го приемам още няколко дни и да стискам зъби до понеделник :idea:
жена , 26г. , 170см. , 59кг.
Няколко дни преди да ида на гинеколог използвах и 2 -вагин.капсули Gyno Daktarin

Rose Byrne
Posts: 75
Joined: Mon Aug 24, 2009 6:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Rose Byrne » Fri Sep 11, 2009 6:51 pm

Не разбрах, всичко това по повод на какво ? Че и седящи бани със смрадлика ?

sarita
Posts: 19
Joined: Fri Oct 03, 2008 8:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby sarita » Fri Sep 11, 2009 6:59 pm

Това е във връзка с появила се бяло течение ,което е необичайно за мен с усещане за сърбеж и парене при уриниране.
Тогава нямах вагинални болки , а сега се усеща болка , на моменти и силна , пареща и тя не се променя от това , че използвам антибиотика Dalacin(крем), а дори се усилва от него :cry: [/list]

Rose Byrne
Posts: 75
Joined: Mon Aug 24, 2009 6:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Rose Byrne » Fri Sep 11, 2009 7:11 pm

Флажила е достатъчен. Спрете Далацина, щом чувствате дискомфорт от него. Не ви съветвам да правите седящи бани или вагинални промивки без съвет от лекар. Паренето при уриниране може и да е от възпаление на уретрата по съседство. При всички случаи трябва да посетите гинеколога си при първа възможност.

sarita
Posts: 19
Joined: Fri Oct 03, 2008 8:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby sarita » Fri Sep 11, 2009 7:52 pm

Благодаря Ви Rose Byrne , че ми отговорихте.
Не бих посмяла в момента да помисля за промивки и бани и започвам да подозирам , че точно те дадоха този "ефект".
Между другото всички момичета и жени , които не са запознати с негативния ефект на промивките с разтвор на сода за хляб да знаят , че те унищожават нормалната флора във вагината вследствие на това защитните функции намаляват и често се стига до инфекции.Това го разбрах със закъснение.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Sep 27, 2009 3:18 am

Това с натриевия дикарбинат (содата за хляб) не е трябвало да го правите и не виждам никакъв смисъл от него, освен негативен такъв.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

sarita
Posts: 19
Joined: Fri Oct 03, 2008 8:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby sarita » Mon Sep 28, 2009 8:30 pm

Здравейте ,
не само , че не трябваше да ползвам натриевия дикарбонат , но и свещичкте
Gyno Daktarin.С тях всъщност започнаха тези болки .Докарах се до разраняване и все още , на моменти ме боли , но вече доста слабо.
Ето така става трудното лечението.

Всичко добро!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Sep 30, 2009 10:33 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 261 guests