ГАСТРИТ или ........

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dman81
Posts: 2
Joined: Wed Sep 09, 2009 7:31 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ГАСТРИТ или ........

Postby dman81 » Wed Sep 09, 2009 7:49 pm

Здравейте
ОТ една седмица чувствам един дискомфорт в корема, ходих по няколко пъти до тоалетна,като нямах точно диария.Посетих вчера личният лекар и той заключи - гастрит или язва,но прегледа беше за 5минути.Сега имам една лека болка в дясната коремна част и вдигнах преди малко температура 37,2 като преди час беше 37,0.Опасявах се за Хепатит но не съм жълт и урината ми е с нормален цвят.нормална ли е тази лека болка и тази температура при гастрит .Талцид и комфортекс заедно с антибиотик който не го взех ми предписаха.Мъж на 28 години съм със слабо телосложение 184-69кг.Или наистина може да е хепатит???

mama Mimi
Posts: 6
Joined: Sun Aug 31, 2008 7:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby mama Mimi » Wed Sep 09, 2009 10:23 pm

Здрасти не съм лекар но пък съм имала гастрит -според мен гастрита или язвата няма общо с ходенето в тоалетна.По скоро болка ,гадене ,повръщане.

АБ за какво ти е,а иэследвания :?:
Това за хепатита от къде ти хрумна,а като искаш да си сигурен отиваш при докторицата и искаш талон за гастроентеролог оттам те си знаят.....
да не си лепнал някой вирус :roll:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Sep 11, 2009 11:09 pm

Здравейте,

малко хаотично сте действали.

Не е вероятно да е хепатит, а болките Ви са абдоминални, доколкото разбирам, т.е. не е нищо в стомаха - язва и гастрит. Не трябва с часове да Ви преглеждат, простата логика стига и до тук.

Но нелогиката е от Ваша страна. Защо сте решили да не пиете антибиотика?!

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

dman81
Posts: 2
Joined: Wed Sep 09, 2009 7:31 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby dman81 » Sat Sep 12, 2009 1:11 pm

Здравейте
След преглед при гастро, ми поставиха диагнозата гастрит и дуоденит.Предписаха ми Улкопрол и Дуспаталин.Започнах да спазвам нещо като диета, като избягвам пържени и мазни храни ,безалкохолни,кафета в големи дози.Не съм се подлагал на на разните му скопии, но все още продължавам да имам една лека болка този път от ляво леко в долната част на корема и изпражненията са ми все още кашави.Незнам дали има връзка, но преди 3 месеца ми откриха Дискова херния на L4-L5. Години мога спокойно да кажа ,че се храних нездравословно, кафета на гладно,баници,пици,сандвичи, по два пъти на ден а по някога и по един път се храних, за радост не съм по алкохола много,много.Та въпросът ми е да се подлагам ли на тази скопия или да изчакам 30дни, до като не спра лекарствата, и предписаният антибиотик от личният лекар да го пия или не,гастро докторката не ми предписа антибиотик?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Sep 30, 2009 10:04 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests