д-р Станков от Шейново

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bibs
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby bibs » Fri Mar 30, 2007 10:36 pm


Танина
Posts: 74
Joined: Thu Dec 14, 2006 1:48 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Танина » Sat Mar 31, 2007 11:31 am

Координати на лекари-онколози:

1. доцент Кърлов, GSM: 0887 782 660 - за преглед, конизация, операция
2. доцент Попова - 02/8317671 - за преглед, конизация, операция
3. професор Горчев - Плевен, болница "Света Марина" - за преглед, конизация, операция

bibs писала съм и преди това в темата, но пак ще кажа - тези тримата са хората, на които бих се доверила, ако имам като твоя проблем. За този д-р Станков не съм чувала :roll: .

Танина
Posts: 74
Joined: Thu Dec 14, 2006 1:48 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Танина » Sat Mar 31, 2007 11:46 am

Хм, bibs то имало доста информация за Станков и в нета. Ето виж , но от това, което прочетох доктора е страхотен като човек, отзивчив, усмихнат ..., НО той се занимава с израждане, всмисъл сигурно е само акушер-гинеколог, а не гинеколог-онколог. По принцип, ако ти излезе лош резултат от цитонамазката и такива дисплазии, за които си писала е добре да идеш на преглед и при гинеколог-онколог, някой от тези тримата, които ти писах в предния постинг. Незнам, то самия Станков би трябвало да те насочи към друг лекар :roll: , поне при мен така беше - гинекологът, който ми взе цитонамазката и видя, че резултата не е добър ме насочи към друг лекар гинеколог-онколог, който пък от своя страна към друг ... и така стигнах до София.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 291 guests