Силна пареща болка в ръката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Petya_86
Posts: 1
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Силна пареща болка в ръката

Postby Petya_86 » Thu Aug 06, 2009 3:44 pm

Здравейте!
Леля ми (възраст - 50 год., ръст - 1.70см, тегло - 90кг., др. заболяване - не, др. медикаменти - не) се оплаква вече няколко дни от силна пареща болка на показалеца и средния пръст на лявата ръка. Има лек оток на дланта, точно под 2-та пръста. В момента и е предписан Нимезил. Но не й облекчава болката.
Моля за съвет! Благодаря!
Last edited by Petya_86 on Thu Aug 06, 2009 7:28 pm, edited 1 time in total.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu Aug 06, 2009 4:18 pm

Прочетохте ли че "Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля,
споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате."?

miky
Posts: 44
Joined: Sun May 17, 2009 8:54 pm
Contact:

Postby miky » Sat Aug 08, 2009 11:28 am

Пушач ли е? Ако не - пушила ли е в миналото и колко? Има ли промяна в цвета на пръстите и усета? Да се опита да се досети и за травма (дори и одраскване), която е имала скоро в областта на болката. Премерете й телесната температура и кажете каква е. Също кажете дали пръстите са топли или студени.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests