Главоболие така да го нарека..

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Главоболие така да го нарека..

Postby G0lden » Mon Jul 13, 2009 11:01 am

Здравеите абе ставам вече втора или трета сутрин и не ме боли нещо до болка просто като седя на едно място и като почна да си движа очите и погледа нанякоя страна и ме пробожда една гадна болка в слепоочията мисля.. изминалите дни не съм прекалявал с компютър или нещо такова. Вчера даже си слагах и очилата за пс понеже имам лек астигматизъм, но от многоооо месеци не ми се е появявал, а и при него имам други симптоми и въобще виждам си добре ив сичко. Наспах се доста добре сега и мислех,че ще ми ем инало, на всеки човек се случва, но уви сега като си движа погледа пак усещам лека болка. Некво хапче за глва ли да взема какво!? Благодаря предварително :)

rose_from_stars
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby rose_from_stars » Mon Jul 13, 2009 11:17 pm

Седалгин нео - отпуска спазмите

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Tue Jul 14, 2009 10:49 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Jul 20, 2009 2:21 am

Здравей,

нов профилактичен преглед трябва при очен лекар, може да се е появила някаква промяна. Ако ли не си мисля за синузит, ако си спомням правилно имаше и друга публикация за ?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests