Странно главоболие

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Милкана71
Posts: 6
Joined: Fri May 15, 2009 10:10 am
Location: Бургас, кв. Сарафово
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Странно главоболие

Postby Милкана71 » Mon Jul 06, 2009 10:39 am

Здравейте! От известно време ме боли глава - ходих на лекар, установиха ми мигрена, лекувах се, за известно време спря. Сега тази болка пак я имам от време на време. От няколко дни обаче имам друга болка - пак главата, задната част в ляво до врата. Стяга ме силно, започва да ми се вие свят и да ми се повръща. После, постепенно ме отпуска и така по няколко пъти на ден! Кръвното ми е наред. Помогнете, страх ме е да не ми се случи нещо - имам малко дете.

Merlin
Posts: 9
Joined: Sun Jul 05, 2009 9:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Странно главоболие

Postby Merlin » Mon Jul 06, 2009 1:11 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Jul 20, 2009 2:28 am

Недейте да препоръчва лекарства, защото са Ви помогнали, просто така...

Симптомите Ви говорят за възпаление на вътрешното ухо и около него. Лекува се с антибиотик да кажем по посявка от гърло и нос, че да не е само на посоки. След това има медкаменти, като вестибуло, да кажем, но без лекар е трудно да се даде заключение по една публикация.
Last edited by Bulgaricus on Wed Jul 22, 2009 9:36 pm, edited 1 time in total.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Merlin
Posts: 9
Joined: Sun Jul 05, 2009 9:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Merlin » Mon Jul 20, 2009 3:01 pm

Мерси, ама аз и без лекар се оправих. И честно казано по доктори ходя само в краен случай, защото повечето от тях само си правят експерименти с пациентите и си тестват лекарствата. Ако не стане едното, пробва следващото и така докато налучка правилното. А че на пациента може да не му харесва да бъде опитно зайче това няма никакво значение за тях... Точно заради тези експерименти зимно време се лекувам с натуралните вещества на 3-4 глави лук с малко хляб и вирусът гушва букета за няколко дни. А ако ида при GP-то той ще ми даде няк'ъв умрел антибиотик, който може и да не върши работа, но важен е експериментът, нали... Отивам при дофтура да лекува грип, той ме тъпче а с антибиотици и после се влача с месеци с пневмонии, защото "докторът" ме е е объркал с морско свинче... Ей заради такива като него ходя на лекар само ако е много належащ случай.
И в случая с болките във врата се оправих така. 4 дни гълтах по един хап Премахнато и на 5-ия ден болката се изпари все едно не я имало никога.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Wed Jul 22, 2009 9:51 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Merlin
Posts: 9
Joined: Sun Jul 05, 2009 9:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Merlin » Thu Jul 23, 2009 6:26 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Jul 26, 2009 5:23 am

Блаженни са вярващите, защото тяхно е царството небесно.

Само, че често стигат до небесното царство, защото са вярващи в нещо.

Лукът съдържа отрова, която люти. Тя предизвиква локална реакция в гърлото и един вид "го затопля". Затоплянето идва от разширени по имунни причини капиляри. От него идва и повишено кръвоснабдяване, което в някой момент може да бъде полезно срещу започващи гърлени инфекции.

Така помага и топенето на краката в търпимо гореща вода, компрес с ракия и черен пипер, увит около гърлото и т.н. Тук говорим обаче за крайно несигурни методи, които са от областта на природното лечение, а не на сложни и непознати биохимични реакции.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests