Mалки бели пъпчици пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ddimkata
Posts: 1
Joined: Sat Jul 04, 2009 5:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mалки бели пъпчици пениса

Postby ddimkata » Sat Jul 04, 2009 5:41 pm

Значи проблема е такъв ... преди месец правих c*кc без презерватив.... и сега на скоро получих сърбежи по кожата на главичката .. сърбежите минаха след 4-5 дена ,но днеска погледнах и са излезнали някакви малки бели пъпчици не ме сърби вече съм добре, но се притеснявам да не съм лепнал нещо... Повтарям МЕСЕЦ СЛЕД ПОЛОВ АКТ СТАВА ТОВА .... Ще съм благодарен, ако ме посъветвате какво да правя . Благодаря

beb4ita
Posts: 11
Joined: Thu May 07, 2009 11:49 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby beb4ita » Sun Jul 05, 2009 9:19 am

Аз не съм лекар. Но също имам "малки бели пъпчици" и след много и различни диагнози от лекари се оказа, че са абсолютно безвредните Fordyce spots (ангиокератома). Другото в което "заподозряха" въпросните образувания бяха гъбички, молуск и лихен. Задължително върви на лекар да ги види, защото тези пъпчици могат да бъдат много неща и е лесно да се объркат с друго..
В твоя случай може да са Pearly Penile Papules - ако са по ръба на главичката, те са безвредни. Ако лекарят прецени, може да си направиш хистологично изследване (около 45 лева). Щом е имало сърбеж може и да са гъбички. Върви на дерматолог за да не се чудиш. Мисля, че не е нищо страшно. :wink:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Jul 20, 2009 2:25 am

Здравейте,

уви, парен каша духа.

Процедурата е: посявка и антибиограма при кой да е лекар. Личен или кожен най-добре.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

sisonyy
Posts: 1
Joined: Tue Jul 28, 2009 4:46 pm
Location: Veliko Tarnovo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mалки бели пъпчици пениса

Postby sisonyy » Tue Jul 28, 2009 5:20 pm


ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Tue Jul 28, 2009 6:52 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Jul 30, 2009 6:10 pm

Гъбичките се лекуват по 6 седмици. Малко сте пили лекарство и не сте ползвали крем, до колкото разбирам?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 299 guests