Имам проблем но не знам точно какъв е...?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
flabur
Posts: 2
Joined: Wed Jun 24, 2009 7:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Имам проблем но не знам точно какъв е...?

Postby flabur » Wed Jun 24, 2009 7:30 pm

Нека започна отначало.
През 2004 ми правиха операция за херния, която мина успешно и без усложнения.
През 2005 ме заболя хернията отново и ходих на лекар оказа се, че вътрешните конци не са се били разпаднали. Лекарят каза, че няма проблеми може със физиотерапията да се оправи аз не се подложих.
През 2008-09 почнах редовно да посещавам зъболекар и се случи да ми оправя един зъб на който трябваше да се извадят нервите (зъбът беше в дясната част на усната кухона от горната страна). До тук добре, но след този случай започнах да изпитвам известен дискофорт в главата както и повишено кръвно, които отсъстваха преди. Всичко отмина. Наложи се да се изнасям и вдигах тежки неща при което резултатът беше болка в крака главно започна от дясната страна където беше операцията от хернията. Помислих си, че е възможно да е прищипан нерв или нещо подобно тъй като имаше голямо натоварване. В последствие запознах да изпитвам отново дискомфорт в главата когато съм изложен на силна слънчева светлина. Дори и да няма такава пак изпитвам такъв дискомфорт, но се случва рядко. Болката мога да я опиша с замайване и все едно някой ми е хванал главата в менгеме. Помислих, че може да е от кръвното купис си апарат за кръвно да го следя да проследя причината. Към момента кръвното ми е повече от нормално 120 на 80 (но както казва д-р Хаус, нормалното по-някога не е нормално). Болките продължават и в кракът и в главата. От време на време ме боли вратът и ми изтръпват крайниците.
Според вас това може ли да се дължи (болките в главата) от зъб или има друго логично обяснение. Също така трябва да отбележа, че понякога съм под голям стрес и работя по 8 часа на компютър, като включим още 5-6 часа в къщи където прекарвам пак пред компютър. На 24 години съм и ако мога с друго да Ви помогна като болки които изпитвам за да Ви бъде по точно компетеннтоно мнение ще се радвам да ми кажете.
Благодаря Ви.

miky
Posts: 44
Joined: Sun May 17, 2009 8:54 pm
Contact:

Postby miky » Wed Jun 24, 2009 10:01 pm

Здравейте,

Хернията до колкото рабирам е ингвинална. Болката в крака след пренасянето е на същото място, тоест на мястото на хернията - съвсем близо до интимните части. Ако е така - много е вероятно хернията да е рецидивирала - сравнително често се случва. Познавате симптомите, вече сте ги изпитал лично, дали е това?

За болката в главата - най-честата причина (особено при хора, които работят на компютър) се дължи на преумора и недобро зрение. След корекция на зрението (очила), най-често болката изчезва. Според мен това трябва да е едно от първите неща, които трябва да проверите, преди да се търси друга причина.

flabur
Posts: 2
Joined: Wed Jun 24, 2009 7:16 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby flabur » Wed Jun 24, 2009 11:24 pm

Забравих да кажа за очите, имам хроничен конюктивит. Който си се появява когато реши. В момента имам кръвоизливи в очите в следствие от конюктивита. От няколко дни мисля пак да отида на лекар за очите и не знам какво вече ще ми кажат. Имаше доста исказвания отностно очите и в момента съм с очила. От 0,75 + минах на 0,5 преди 1 година и половина и може найстина или да са се влошили или да са се подобрили (което е съмнително, като се има на предвид по колко време прекарвам пред компютъра). Гледам да ставам поне на всеки час и да се разсейвам от него за да няма проблеми с тях.

Относто болките в слабините всеки ден се натискам за да проверя как е болката и дали наистина е възможно отново да лягам по ножа. Дано не е това, че ...точно сега е сесията и много ще изостана. Но ще се провери задължително.

Мен ме притеснява повече главата отколко хернията. Защото ми става зле и е необяснимо, аз си мисля че се дължи на стрес и голямо натоварване и малкото сън които имам.

Благодаря за отговора Ви и страхотен форум

miky
Posts: 44
Joined: Sun May 17, 2009 8:54 pm
Contact:

Postby miky » Fri Jun 26, 2009 4:38 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests