Болки в гърдите, когато брадичката опре в гърдите

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ivancho
Posts: 2
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:16 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в гърдите, когато брадичката опре в гърдите

Postby ivancho » Mon Jun 22, 2009 12:21 am

Привет на всички !
Проблема е следния - когато съм си навел главата, така че да ми опре брадичката в гърдите и усещам болка между гърдите, когато преглъщам храна също ме боли там, мислех, че е от цигарите, вчера съм изпушил точно 4 и привечер ме болеше дори повече от предишния ден.Чудя се дали може да съм настинал нещо, карам мотоциклет и то доста гол, само по тениска, макар че не карам бързо, може би и това си е оказало влияние...Дайте акъл какво може да е. утре ще ходя при личния си лекар да ме прегледа също, но бих желал да чуя мнение какво може да е...

ivancho
Posts: 2
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:16 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ivancho » Mon Jun 22, 2009 10:49 am


miky
Posts: 44
Joined: Sun May 17, 2009 8:54 pm
Contact:

Postby miky » Tue Jun 23, 2009 5:41 pm

След физически преглед при лекар, едва ли ние от форума с оскъдната информация с която разполагаме бихме могли да дадем по-точна диагноза.

Заболяването Ви наистина звучи като това което е описал личния Ви лекар. Въпреки, че "между гърдите" се намира стернума, т.е. коста, която свързва ребрата. Там при натискане с пръст се напипва твърда кост, а не мускул. Предполагам обаче, че нямате предвид точно стернума, а малко странично - някои от мускулите. След като се влияе от положение на главата и преглъщане е по-вероятно проблемът да е в гърлото, трахеята или хранопровода. Само гадая без преглед и повече инфо ...


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 61 guests