Гъбички след ухапване на кутрето... от мацка :D

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nai-nai
Posts: 3
Joined: Sun Feb 22, 2009 8:50 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гъбички след ухапване на кутрето... от мацка :D

Postby nai-nai » Mon Jun 01, 2009 8:26 am

Здравейте , скоро бяха баловете та на 1 бал попаднах на яка мацка ... яка ама заразна xD Как стана ? - Ами ухапа ме по кутрето като 2 минути стоеше със зъби на кутрето.. и го притискаше , все 1 го смаза.. не усетих особено голяма болка. Сега на 2-те места ми е подуто вече седмица или две и на 2 места от горната страна на кутрето е подуто ... не знам какво е , но 1 приятел ми каза че е гъбички а той учи Фармация ,знам ли...

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Jun 14, 2009 3:43 am

Здравейте,

хапането не се счита за ненормално в някои сексуални практики.

Все пак, бих Ви посъветвал да се въздържате да бъдете хапан от непознати жени, па камо ли и от такива, които сам определяте като "мацки". Въпросните са често източник на богата палитра от микроорганизми, които могат при ухапване да причинят най-вече хепатит, сифилис, трипер, гонорея, микотична инфекция, СПИН.

Трябва да отидете на кожен лекар. Фармацевтите рядко си имат понятие от гъбички, а студентите им още по-малко, но ако има право лечението е с крем Низорал, но ако няма такова лечение е противопоказно, т.е. може да е друга инфекция и това трябва да се прецени по време на преглед.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests