Проблем от гърлото ...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

mironi
Posts: 2
Joined: Tue Oct 15, 2013 10:31 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем от гърлото ...

Postby mironi » Tue Oct 15, 2013 10:46 am

Здравей, Bulgarikus

Прочетох темата за проблемите на човека с инфекцията в гърлото,съчетана с уро-генитална такава. Видях и твоя отговор. Ти си му отговорил,че причините са повече от сериозни. Искам да те попитем следното: Не може ли човек да заболее от съчетани инфекции на Горни Дихателни пътища,Сомашно-Чревни такива и Уро-Генитални такива,но без да има подлежащо заболяване,което самото му звучене може да докара човека до Сърдечен арест? Визирам ХИВ,различни Онко-заболявания,Авто-имунни такива,вродена,имунна недостатъчност като синдрома на Уискот-Олдридж и прочие подчертани гадости. Не може ли просто човек да страда от временен,имунен проблем или просто самият Имунитет да му е по-слаб,без да е болен от подлежащо,смъртоносно заболяване? То,не знам дали имаш идея колко хора страдат от съчетани Фарингит,Тонзилит,Гастро-Ентеро-Колит,както и Простатит,Цистит и Уретрит. Е в крайна сметка всички ли са спинозни,онко.болни или страдащи от Системен Лупус,Ревматоиден Артрит,Склеродермия и прочие?

mironi
Posts: 2
Joined: Tue Oct 15, 2013 10:31 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем от гърлото ...

Postby mironi » Tue Oct 15, 2013 1:07 pm

Аз очаквах отговор,дали трябва да си смъртно-болен,за да имаш едновременно инфекция на Горни дихателни пътища и Уро-Гениталии,а вие ми изтрихте поста.

Мерси,Bulgarikus, "много коректно" от Ваша страна.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Проблем от гърлото ...

Postby ptomoff » Mon Oct 21, 2013 12:17 pm

Мирони, ако сте питали едно и също в две или повече различни теми, то политиката на форумите е да се трият дублираните мнения.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests