Спорт с пролапс на митрална клапа и с камерни екстрасистули

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

ani4ka11
Posts: 49
Joined: Sun Dec 23, 2007 1:35 pm
Location: pomorie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

отговор

Postby ani4ka11 » Thu Feb 26, 2009 9:51 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Feb 26, 2009 4:41 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

venita
Posts: 3
Joined: Thu May 21, 2009 11:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

проблеми със сърцето

Postby venita » Thu May 21, 2009 11:38 pm

Здравейте! Аз също имам проблеми със сърцето или поне така си мисля....На 36 години съм, от около 10 години вече имам сърцебиене и много ускорен пулс, съпроводен обаче с доста ниско кръвно налягане-90/60. Ходих на няколко кардиолога, единият ме изгони с думите, че се превземам, другият ми отри LGL-синдром, а третият категорично го отречеслед холтер изследване. Тогава се установи ,че наистина имам ускорен пулс, 50 % от времето над нормата, а на няколко пъти достига до 180 удара. Но като цяло без други проблеми, без проводни нарушения,пих бетаблокер известно време, но без ефект, сърцебиенето си остана, на няколко пъти през нощта имах чувството, че ще ми се пръсне сърцето- пулсът ми е бил над 200 удара, то всъщност ударите се бяха почти слели, как да ги преброя....Притеснява ме обаче, че напоследък имам много неприятни прескачания на сърцето, доста чести са, един път само ги засякоха на екг и ми казаха, че не е нищо сериозно, но аз се притеснявам, защото ги усещам много силно, особено вечер и объркват целия ми живот...Започнах да се страхувам ....От около половин година пия сотагама160 по четвърт таблетка , но проблемът с прескачането си остана...Вече не знам към когода се обърна за помощ...

ani4ka11
Posts: 49
Joined: Sun Dec 23, 2007 1:35 pm
Location: pomorie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

здравей

Postby ani4ka11 » Fri May 22, 2009 4:10 pm

Правин ли ти е холтер колко са на ден прескачанията и моите си седят а бетаблокера ама и аз ве4е нензам каде да отидя някакви други симтоми имате ли ?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri May 22, 2009 9:03 pm

Трябва да кажете и височина и килограми, както и дали имате други заболявания...
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

venita
Posts: 3
Joined: Thu May 21, 2009 11:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby venita » Sun May 24, 2009 10:43 pm

169/60 кг. Правен ми е холтер, но преди около година и тогава все още нямах тези силно изразени прескачания, така че изобщо не се появиха тогава на кардиограмите, при един от пристъпите през нощта отидох в бърза помощ и тогава засякоха няколко, но дежурният кардиолог каза, че не са в опасната зона и че са от нерви, предложи ми да ми бият диазепам венозно, аз отказах, прибрах се вкъщи и просот изчаках прескачанията да престанат.

venita
Posts: 3
Joined: Thu May 21, 2009 11:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby venita » Sun May 24, 2009 10:52 pm

Засега уж нямам други заболявания, правих си изследване на щитовидната жлеза, всичко е наред,правих си и пълни кръвни изследвания, кардиологът като видя, че желязото ми е 26 и нещо си направо се смая, явно той очакваше да имам анемия и така и нищо не можахме да измислим. Бетаблокера го пия повече за мое успокоение, прескачанията се появяват когато си поискат, мъчих се да ги свържа с някаква причина, но не мога. Имаше един период, в който сякаш се появяваха около седмица преди менструалния ми цикъл, но и този вариант отпадна. Притеснява ме също и факта, че и при малко натоварване пулсът ми скача неимоверно много, но след това и доста бързо се нормализира.Мисля си, че вече ми е време за психиатър... :lol:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun May 31, 2009 7:15 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 300 guests