Цветна или истинска бременност

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

сладичката
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby сладичката » Wed Jan 23, 2008 10:42 pm

Здравейте ! Моля ви ако ви е вазможно да ми дадете бърс отговор на моя проблем понеже много се притеснявам. Значи преди седмица в продалжение на 2-3 имах болки от лявата страна на яйчниците! След това го направихме с приятеля ми.. и след акта забелязахме светло- розави капки. Както и да е всичко отмина с мисалта че просто сам получила някакав лек кравоизлив , вапреки че никога преди не ми се беше случвало. Но днес когато пак го направихме се случи същото.. Пак розаво течение без никакви болни.. Силно се притеснявам тък като ми е рано за цикала а и течението е само по време на акта! Моля ви ако имате някакви предположения ги споделете. Благодаря предварително

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з

Postby ZdraveiGP » Thu Jan 24, 2008 12:48 am

Едва ли имаш повод да се притесняваш за МЕДИЦИНСКИ ПРОБЛЕМ - тези розови и т.н зацапвания обикновено са безобидни и са предизвикани от хормоналните промени след овулацията/момента на отделяне на яйцеклетката в средата на цикъла/. Дай си малко почивка от приятеля......и изчакай менструацията - ако и след това има нещо, което те тревожи - отивай на лекар!
ДРУГО ТРЯБВА ДА ТЕ ПРИТЕСНЯВА!!!
По-неграмотен пост от твоя, отдавна не бях виждал :evil:
Предполага се, че момиче ПОЛОВО узряло като тебе, трябва да има ПОНЕ елементарен правопис.След някоя и друга година, ще видиш, че да си "сладичка" вече не е достатъчно. Прочети отново написаното от теб! Сама си намери грешките и СЕ ЗАМИСЛИ! .
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

girl_kiss
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Имам нужда от помоща ви

Postby girl_kiss » Wed Aug 20, 2008 1:35 pm


Anjelika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

Postby Anjelika » Fri Jan 02, 2009 12:08 am


fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Mon Jan 05, 2009 6:36 pm


mimi515
Posts: 1
Joined: Mon Apr 14, 2014 5:28 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Цветна или истинска бременност

Postby mimi515 » Mon Apr 14, 2014 5:41 pm

Здравейте хора :) .. реших и аз да споделя една тема, която може би я има тук, но ме притеснява .. миналия месец когато ми дойде мензиса ми закъсня с 3-4 дена и не ми тече особено като нормалните пъти както си ми идва .. тече ми малко, но и се нормализираше.. и ми беше само 3-дена на 4тия вече ми спря ... сега ми идва пак със закъснение от 2 дена но ми тече доста малко и е светло червена кръв и има малко ръждив цвят също .. с приятеля ми принципно го правим без презерватив но се пазим не е свършвал в мен .. а пък този месец го правихме и със презерватив.. притеснявам се дали това не е цветна бременност четох на много места неща за това но все пак реших да споделя мнението си тук някой по-опитен ако може да ми каже нещо по въпроса .. ( извинявам се ако не съм се изразявала с точни думи ) :) и забравих да спомена че миналия месец си направих два теста за бременност - и двата показаха отрицателен. :? :?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Цветна или истинска бременност

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 9:33 pm

Здравейте!
Това с пазенето можете просто да го забравите. Всички неочаквано забременели по целия свят точно като Вас са се пазили.
Няма как да се изследвате, освен на ехограф при гинеколог. Извънматочната бременност не се забелязва и когато се забележи това е заради остър кръвоизлив, опасен за живота.
Не сте писали възраст, така че няма как да Ви отговоря по-подробно.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests