Шум в ушите

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Tue Jan 20, 2009 3:48 pm

Мерси и до чуване! Ще ги пия :)

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Tue Feb 03, 2009 6:58 pm

Тва хапче както и гинкото ми свърши. Пих ги днес последно 15-ти ден и пак като съм на тихо сам като не мисля за нищо и пак чувам този шум гадния.... незнам май ще ида пак при моля УНГ да му кажа да го чуя и ако ми напиши пак рецепта ще ида при друг да видим. Невролог или по-голям специалисти. Аман от съдораширяващи явно е друго. Гинкота минкгкгота мозъчни раути се такива хапове, но щом за 1 месец не мина от тях значи трябва друго, но не мисля да му бъда опитно зайче...

п.с. И да питам за това СЕЛЕНОГИН дали да го пробам... някой казват че им помогнал... :roll:

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Thu Feb 05, 2009 5:02 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Feb 05, 2009 5:50 pm

"Селеногин е натурален препарат, разработен на основата на екстракт от Гинко Билоба и Селен, извлечен от Райски орех (Bertholletia excelsa extract). Активните съставки на Гинко Билоба и Селена подпомагат оросяването на мозъка и крайниците и имат силен антиоксидантен ефект. Селеногин е изключително подходящ при лечение на тинитус (шум в ушите)."

На твое място бих започнал да го пия.

Разбирам, че си недоволен от лечението, но не забравяй, че биваш лекуван без диагноза - имаш шум в ушите след лекувана инфекция, казано ти е на латински по 100 начина, но какво причинява този нервен импулс, водещ до звук все още не е установено.

Лекарството всъщност е хранителна добавка и можеш да я пиеш поне 1 месец, ако искаш да има ефект. Ако е възпалителен процес кортизон би помогнал, но на посоки да се пият лекарства не е много хубаво. И с него можеш да започнеш да пиеш витамин C po 300 mg на ден на два приема за поне 1-2 месеца. Така антиоксидативното действие на въпросния препарат ще се засили.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Thu Feb 05, 2009 6:43 pm

Добре, ще се консутлирам с УНГ-то за селеногина и това което каза ти. Благодаря. Щом е на билкова основа това е добре. Просто под този продукт селеногниа намерих 10 коментара и не видях някой да упортио да го е пиел и да еимало ефект. А при някой не им понесло добре. Шума им се усилил. Това ме и стресна... незнам защо така. :shock: Но ще игнорирам тия мнения и може да опитам и аз.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Fri Feb 06, 2009 6:24 pm

Сега, да му казваш какво е казал някой си в някой форум няма да го приеме добре, защото той е отговорен за лечението ти и до момента то не е успешно, но това не означава, че е било грешно.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Sat Feb 07, 2009 5:00 pm

Един друг специалист ме посъветва да отида при негов приятел занимаващ се с тия работи, но е от София. Посъветва ме и за други гинкота и подобни и ми каза,че за да кажем,че не са ми помогнали трябвало дасъм ги пиел много повече. Каза ми,че приема на таквиа хапове е около 6 месеца даже ит огава може да се каже,че нямат ефект. Тъй като процесите в мозъка ставали много бавно... тоест може 1 година да пияр азни работи и ако не подйестват да се търсят други решения. Явно ако почна да приемам други гинкота ир аботи ще ги пия с месеци пък д видиим.. :( :shock: :shock: :? :?

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Sat Feb 07, 2009 5:01 pm

Междудуругото тази седмица мисля и да отида на невролог :roll:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Sun Feb 08, 2009 2:45 am

И двете неща са правилни.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

G0lden
Posts: 53
Joined: Fri Oct 31, 2008 11:03 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby G0lden » Thu Feb 12, 2009 4:50 pm

Здравей приятелю, ами моя човек ми каза,че няма смисъл да ходя на неврлог за изледвания тъй като нямам други оплаквания като залитане и други симптоми и нямало какво да ми направи неврлога относно шума в ушите. Казах му,че майи ма резултат ипредимно вечер като е тихо докато засапя ме дразни. Той ме попита дали съм сигурен, защото ако дават ефект просто продлъжаваме и пиеме и пиеме докато мине. Ако не дава никакъв тогава ще търсим други алтернативи. Но мисля,че даде и в момента ще пия пак 15 дена и на преглед СЕРМИОН-а който е доста скъп незнам за какво точно е + пак гинкоприма 2 пъти на ден и сега + 2x3 пъти дневно витамини Б комплекс, защото са по-евтини от Милгамата и ми изписа тях. И общо на ден пия по 9 хапа малко кофти ама няма как и ми казаха,че дозата си е напълно нормална да не се притеснявам. И ще има пак поредното включване след около 15 дена може би... или по-рано. Поздрави :)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Feb 16, 2009 2:55 am

Най-важното е лечението да не се прекъсва и да е постоянно и редовно. Съветът е звукът да се игнорира, да не му се предава значение, да не се превръща в център на живота.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 268 guests