Болки в тестисите след липса на еякулация

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
антон
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в тестисите след липса на еякулация

Postby антон » Sun Nov 30, 2008 9:13 pm

Здравейте, имам проблем, след като поне седмица не съм свършвал и после имам период на продължителна възбуда и ерекция тестисите почват да ме болят здраво като болката се предава и нагоре на нивото на бъбреците отзад и отпред където са семенните торбички предполагам. Понякога е толкова гадно, че ми е трудно да се движа. Ако не свърша веднага болката отминава след няколко часа при свършване до 30тина минути. Така и така ще отида на уролог но все пак Ви моля и за Вашето мнение. Благодаря.

PS: може ли да ми препоръчате добър уролог в Ямбол (ако не, поне в София)

антон
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby антон » Sun Nov 30, 2008 9:50 pm

Сега като се сетих искам и още нещо да попитам. От около 2 седмици забелязах една вдлъбнатина в левя ми бедрен мускул. Водоравно почти през средата, дълга е 10тина сантиметра, широка 2см и дълбока 1-2 милиметра. Странно е и, че не изпитвам никаква болка, с която би трябвало да е съпроводено едно разтежение или скъсване на мускул. Какъв може да е проблема и на какъв лекар се ходи при такова оплакване? Мерси

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Dec 02, 2008 1:44 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests