Частична загуба на ерекция по време на полов акт

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pet1r
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Частична загуба на ерекция по време на полов акт

Postby Pet1r » Wed Oct 29, 2008 12:27 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Oct 30, 2008 12:31 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Pet1r
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Pet1r » Thu Oct 30, 2008 11:19 am


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Oct 30, 2008 2:33 pm

Здравейте,


Ако говорим за трибестан, съдържащ “Tribulus terrestris”, то говорим за стериоден препарат, който води до натрупване на белтък в напречнонабраздените мускули, т.е. “прави мускулите големи”.

Отговорът за него е “НЕ”.

Неговата употреба е нездравословна и води до импотентност, ако се употребява редовно (с години), освен това нанася непоправими щети на черния дроб и сърцето. Фитнес маняците го използват, за да си уголемяват мускулите, но противно на общественото очакване от него “пишките” им нито задържат по-дълго ерекцията, нито пък имат каквото и да е предимство. Напротив, без препарата е по-добре за ерекцията. Лицата, които по различните снимки виждаме с огромни мускули имат проблеми точно в това направление. Разбира се от многото наптрупан белтък могат да приложат по-голяма сила и със сигурност имат и те някои предимства, но не и щом става дума за ерекцията. 

За да говорим за заболяване трябва уролог да е изследвал процесът на ерекция при Вас и половите органи от вътре, за да се знае има ли физическа причина за този проблем. Ерективна дисфункция означава само смущение в ерекцията, без да дава информация за неговата причина, която само чрез физически преглед може да се установи.

До изясняване можете да използвате посочената от мен в предната ми публикация медикация, която, ако нямате здравословни проблеми е безвредна и много ефективна.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu Oct 30, 2008 10:03 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Oct 30, 2008 10:11 pm

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

martinn1
Posts: 2
Joined: Fri Apr 11, 2014 5:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Частична загуба на ерекция по време на полов акт

Postby martinn1 » Fri Apr 11, 2014 5:24 pm

И аз съм имал същия проблем,по време на c*кc губя ерекция,чувствах се ужасно............
С едни познати си говорихме точно за тези мъжки проблеми,и те уж на майтап ми изпратиха от Гърция едно желе *** мисля че се казваше,все се чудех дали го изпия,но една вечер се реших и стана тя,каквато стана,цяла вечерррр c*кc до дупкааааааааааа,направо изкъртих мойта :D :D Сега с нетърпение чакам да ми изпратят още от това чудо,че в България го няма все още,доколкото знам има го само в Гърция и Кипър. :roll:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Частична загуба на ерекция по време на полов акт

Postby Bulgaricus » Sat Apr 19, 2014 9:48 pm

Въпросният продавач в България не е написал какво съдържа. Но предполагам, че е само виагров гел.
Да, действието му е както сте го описали със свои думи.

И все пак, следим тук да няма реклама и ще Ви помоля да не пишете повече имена на нелегални продукти.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

bloodstriker
Posts: 2
Joined: Tue Mar 07, 2017 7:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Частична загуба на ерекция по време на полов акт

Postby bloodstriker » Tue Mar 07, 2017 7:41 pm

искам да попитам дали сте ползвали продукта Vita Gra и наистина ли помага за ерекцията?
Вече се чудя какво да ползвам - работата е много сериозна.

Говоря за тоя: http://vitagra.bg .
Моля дайте отзив/мнение и т.н., и ако пък не този - дайте за някой друг - наистина имам нужда от помощ и се чудя къде да попитам. Не възви да питам лекарката, защото силно ме е срам :(.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests