незнаят какво ми е

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

здравейте

Postby Guest » Tue Oct 28, 2008 9:29 am

извинявам се 4е пиша пак но когато споделям това с нашите невролози те ми отговарят 4е ако е имало нещо сериозно за тези години съм щтяла да умра ве4е ,та аз постоянно 4ета и знам 4е има и доброка4ествени тумори ,но както и да е може и нашия ЯМР да не е толова добър ,та мисълта ми е ако на еег и ямр вси4ко е наред тогава се мисли за депресия и разни такива психи4ни нарушения.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

здравейте

Postby Guest » Tue Oct 28, 2008 10:47 am

всико това което изброихте предполагам щте се видя на ямр с контрас а каде е най хубавия в София понеже аз съм от Бургас и не знам ако може да ми кажете и препоръ4ате и някой добър невролог или болница за това.Благодаря ви .

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Oct 28, 2008 1:31 pm

Депресията не е някакво измислено заболяване, а опасно и съвсем реално такова, което може да доведе до Вашите симптоми без да можете да разберете, че сте болна от него. Затова е, както вече писах възможната диагноза, но изказана, без медицински факти няма никакъв смисъл. Пишете отново, когато имате резултати от София.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ваня
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

здравейте

Postby ваня » Wed Nov 12, 2008 8:07 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Thu Nov 13, 2008 12:27 am

Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ani4ka11
Posts: 49
Joined: Sun Dec 23, 2007 1:35 pm
Location: pomorie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

незнам какво ми е

Postby ani4ka11 » Wed Feb 17, 2010 11:00 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Feb 23, 2010 7:08 am

Можете междувременно да започнете да приемате и валериан 1-1-1 таблетки. Няма взаимодействия и странични ефекти или ограничение колко време да го приемате.

Някъде по веригата има допусната немърливост. Явно не може да се разчита на направените до тук изследвания, но как да Ви кажа къде е тя...
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ani4ka11
Posts: 49
Joined: Sun Dec 23, 2007 1:35 pm
Location: pomorie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

незнаят какво ми е

Postby ani4ka11 » Tue Feb 23, 2010 9:15 am

Здравейте ама то вече толкова ми писа да ходя по лекари и да пръскам пари че не е истина,последно невроложката от Бургас ме прати на ЯМР естесвено го платих иначе не дават направления (за какво плащам здравни и аз незнам)и там всичко е наред ,питам възможно ли е вегетативната система да е толкова разцентрована и да дава тези оплаквания а толкова години как не се намести толкова хапчета съм пила.Явно има проблем и пак трябва да ходя на Невролог ,ама след като 10 години не се е оправил невиждам как щте го оправят сега.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 206 guests