С какви специалисти да се консултирам?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Дана
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

С какви специалисти да се консултирам?

Postby Дана » Thu Jun 15, 2006 1:11 am

Оплакванията ми са следните:
-кръвно налягане - 130/90 - 140/100, понякога и по-високо, измерено с дигитален апарат;
-много суха кожа, чупливи нокти
-обилно потене
-косопад
-напълняване.

С какви специалисти трябва да се консултирам и къде да ги намеря?
Според личната ми лекарка всичко гореизброено трябва да се нормализира след раждането, но от тогава минаха десет месеца, а повечето от симптомите бяха налични и преди забременяването, с изключение на хипертонията, но тя пък би трябвало да се нормализира още веднага с раждането, ако се е дължала на еклампсия?

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Thu Jun 15, 2006 5:21 pm

Семейният лекар трябва да ти направи обстоен преглед и да назначи изследвания. Ако не може да се справи с кръвното е редно да те прати на кардиолог. Кардиолозите имат и специалност вътрешни болести, така че биха могли да си кажат мнението и за другите органи и системи. Все пак ми се струва, че решаваща е думата на джипи-то.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 82 guests