подозрения за вагинални гъбички

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
анонимка
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

подозрения за вагинални гъбички

Postby анонимка » Tue Jun 10, 2008 8:34 pm

Здравейте. Преди известно време забелязах прозрачни, много ситни и гъсти пъпчици, по-скоро като налепче по външната страна на малките срамни устни. В сгъвката между окосмената част и тях имам и някакви малко по-едри бели пъпчици. Изпитвах известен дискомфорт и реших да погледна и тогава ги видях. От 3 дни се мажа с Певарил крем и вече не усещам този дискомфорт, но налепчетата си стоят. Поддържам добра лична хигиена. Девствена съм, така че изключвам възможността за полово предавана инфекция. Така или иначе ще посетя гинеколог, но бих искала да знам, гъбички ли са това?

Нелогична
Posts: 45
Joined: Sun Jun 08, 2008 1:45 pm
Contact:

Re: подозрения за вагинални гъбички

Postby Нелогична » Tue Jun 10, 2008 8:49 pm

Ако под "дисконфорт" имаш предвид сърбеж,пък и както обясняваш нещата,най-вероятно наистина се касае за гъбички.Пила ли си скоро някакъв антибиотик?Това може да е причина за гъбички,дори и при страхотна хигиена.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Tue Jun 10, 2008 8:53 pm

Всъщност не съм пила антибиотици в скоро време. Но както казах - забелязах ги чак сега. Не се знае откога са били там.. А колкото до дискомфорта - да, лек сърбеж, но не постоянен и усилващ се по време на менструация. За какъв период на лечение става дума долу-горе ако са гъбички?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Tue Jun 10, 2008 9:04 pm

Какво е трябва да реши гинекологът, а не форумът...
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests