Падане на кръвното

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Падане на кръвното

Postby Нели-123 » Wed Jun 04, 2008 1:17 pm

Събуждам се сутринта, ставам не много рязко и усещам, че ми се вие свят.В един момент ми става ужасно горещо, започва да ми се повръща, ръцете и краката ми изтръпват.Кръвното ми налягане е 64 без долна граница.Започва постепенно да се възстановява.Когато идва лекар ми е останал само световъртеж и треперене.На 45 години съм, напълно здрава физически, Откриха ми леко стеснение между 5 и 6 шиен прешлен, но нищо по-сериозно, което да причинява такова рязко спадане на кръвното.Същото нещо ми се случи преди 4 години, но тогава кръвното ми беше около 50 на 30, постъпих в болница и смятам, че лечението в такива случаи е неадекватно.Но сега беше много по-страшно, може би защото не изпаднах в безсъзнание, а преживях всичко.Според вас възможно ли е при депресия да има толкова сериозни признаци?Непушачка съм.
Нели-123

Postby fotografa » Sun Jun 08, 2008 8:45 pm

Може да е просто хипотония. Срещал съм такива пациенти с екстремно ниско кръвно. Вземете малко витамини, айран със сол, засилете физическата активност. Ако сте под нормата, трупнете някое и друго килце. Препарати като гутрон и ефортил също помагат.
fotografa

Return to Форум имам проблем...

Similar topics