Гинекомастия, къде как и за колко?!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Esta La Noche
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby Esta La Noche » Sat Apr 26, 2008 1:29 am


Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby Guest » Sat Apr 26, 2008 6:24 pm


demode
Posts: 1
Joined: Sun May 04, 2008 4:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Hi

Postby demode » Sun May 04, 2008 5:01 pm

Аз мисля след празниците да ходя по разни клиники да проверя как стоят нещата с операцията. Имаш ли снимки на твоя проблем. Ако имаш може да ми пратиш на petko_mode@mail.bg да видя дали е като при мен. Ако искаш мога и аз да ти пратя

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon May 05, 2008 10:15 am

Предполагам, че здрава работа във фитнеса "за гърди" ще оправи проблема. Някъде много отдаван бях чел една статия за френска културистка, на която и "изчезнали" гърдите от много упражнения. Все пак нека и лекар да каже, но са почивни дни и лекарите разпускат.

смссика
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby смссика » Wed May 14, 2008 6:34 pm

Ти как разбра, че имаш гинекомастия? Аз имам същия проблем с големи гърди и виснали, големи зърна, но незнам имам ли гинекомастия и искам също да ги коригирам защото дискомфорта е голям. Та мисълта ми е ти при какъв лекар ходи за тази диагноза?

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Fri May 16, 2008 5:32 pm

Аз бих се обърнал при подобен проблем към д-р Николов от 1-ва хир. на 5-та МБАЛ. Има частен кабинет на Пиротска 95 и работи с касата от 15 до 17 ч. Той би дал добра преценка дали е наложително оператвно лечение.

смссика
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby смссика » Fri May 16, 2008 7:21 pm

А някой доктор за Бургас или поне каква категория е доктора?

Esta La Noche
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Esta La Noche » Fri May 16, 2008 9:33 pm


Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Mon May 19, 2008 10:58 am

Никой ли не може да каже ?

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon May 19, 2008 11:06 pm

За хирург вероятно става въпрос, но мисля, че след като проблемът е толкова сериозен (в смисъл чувствате се дискомфортно), може да отскочите и до горепосочения д-р Николов от София. Ако имате желание, ще ви намерим и телефони.

Предполагам, че във всяка клиника по естетична хирургия (там, където фолк певиците си слагат силикони) правят подобен тип операции.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Tue Jun 03, 2008 3:32 pm

и аз имам гинекомастия от много време и сега това лято мисля да я оперирам.тези дни мисля да ходя в софия с влака и да отида в няколко болници,където ще поискам да ме прегледат и да уговоря дните в които ще се подложа на операция.знам колко е гадно това,заради тези цици от 5 години блъскам за гърди яко във фитнес залите,но няма файда.през тези години само направих страхотен релеф на цялото тяло,гърба ми доста се разшири,ръката отива към 40 см изчистена.на лежанката спокойно си правя серии с по 100 кг.само около зърната на гърдите ми си стои тая гадост,не се маха.какви ли не чудесии не съм правил-цяло лято съм бягал в парка с найлони,дадох сумати и пари за разни"фет бърнари,л-карнитини",даже дадох и 110 лв за един колан,който го рекламираха по телевизията-"веес телешоп".аз съм на 19 години.предлагам ви следното:ако има някой който е навит да се запознаем и заедно да ходим да си направим тая шибана операция.е-майла ми е:"k.z.slavov@abv.bg",скайпа ми е:"jay_kutler".едно е да си сам,друго е да сме компания.така ще сме по-сигурни в успеха си.можем даже да говорим с хирурга да ни направи отстъпка в заплащането.знам колко е гадно,особено сега през лятото да имаш цици,да ходиш постоянно с потници,да те е срам да се съблечеш,да гледаш как приятелите ти ходят на басей или море,а теб те е срам и не ходиш.всичко това е много потискащо.не се притеснявайте и ме намерете по скайпа или ми пишете на е-майл адреса ми.мисля,че с общи усилия ще се преборим с тая гинекомастия. :) :wink:

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Wed Jun 04, 2008 12:20 am

хм и аз мисля, че я имам тази тъпня от доста години (на 25 съм), но поради една или друга причина не съм стигал до лекар (в същност преди години ми казаха, че ще се махне, ама греда...) май е по-добре със белези от операция от колкото така.... като прочетох тези постове и се мотивирах.
а някой има ли идея колко струва тази процедура, после какво става с физическите дейности?

п.с.
може би не е лоша идея да се запознаем... cutler ще ти пиша утре...

:(
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby :( » Mon Jun 16, 2008 1:36 pm


Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Wed Jun 18, 2008 12:33 am

Слагайте си скайповете както кутлер е направил, да се намираме един друг и да обсъждаме за тая гадост гинекомастията. И аз съм тея дето я имат и знам как се чувствате. Да му е** мамата,отвратително е, но кво да прайм само операция трябва да се направи, по друг начин не може да изчезне. Веднъж щом се е появила, дори яко блъскане във фитнес залата не помага. Казвам ви го от личен опит, щото вече 4 години яко блъскане и се така си седи, под зърното се образува мускул,но тая шибана жлезна мастна тъкан около зърното не се маха и ни е срам да се съблечем. Нито на море,нито с гадже,постоянно си избирате тениските сега особено лятото...да му е** майката на всичко това. Кво да напрай кажете и вие го знаете как е. 700 евро е операцията в София. От де да ги земем толкова пари? Единственият вариант според мен е здравната каса. Щом си здравноосигурен, отиваш при личната и искаш направление за операция, обаче те мизерниците не дават така лесно, а по закон са длъжни. Оставайте си скайповете, аз ще ви намеря! :wink:

aippmp
Posts: 1
Joined: Wed Apr 05, 2006 12:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby aippmp » Wed Jun 18, 2008 12:53 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests