Гинекомастия, къде как и за колко?!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

gynecomastia
Posts: 3
Joined: Thu Jul 23, 2009 6:37 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby gynecomastia » Tue Jun 16, 2015 10:25 am

Някой от вас пробвал ли е да е носи такъв потник след операцията си от гинекомстия -
http://olx.bg/ad/zhenski-gardi-pri-mazhete-potnik-za-prikrivane-na-ginekomastiya-ID57N2y.html
Търсим мнения за него, понеже е 2 пъти по-евтин от стандартния вариянт, който препоръчват лекарите.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby Bulgaricus » Thu Jun 18, 2015 7:43 pm

Има такива прикриващи облекла, те не са лечение или отговор.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

pepi333
Posts: 2
Joined: Wed Aug 05, 2015 12:25 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby pepi333 » Wed Aug 05, 2015 12:50 am

Здравейте и от мен.
Вчера си направих операцията в клиника Вита при доктор Динев/.
Платих 16 лв за кръвни излесдвания в деня на операцията катопреди това не се яде и пие.
После ти правят екг.Самата операция е под пълна упойка.След като се събудих имах болки като при мускулна треска,но ми дадоха обезболяващо и всичко беше наред.Бях замаян малко и си поспах почти през целия ден.Днес ме изписаха и нося еластичния колан който се поръчва предварително и струва 120 лвл(изработва се специално по мерките на човек по телефона ми какзаха какво да премеря и за 2 дни коланът бе изработен и доставен в болницата).
5дни няма да се къпя от кръста на горе.После ми махат превръзките и ми оставят лепенки,които се махат след 12 дни след операцията,но с тях може да се къпеш.Потникът се носи ден и нощ 30 дни след операцията.Изписаха ми антибиотик за да не се възпали мястото.Малко е дискомфортно сега,защото ме стягат превръзките но всичко си струва.1 месец никакви физически натоварвания.
Понеже мен ме интересуваше какво ще платя предполагам и вас затова ще обобщя.
16лв кръвни изследвания
120лв потник
10лв антибиотик
1200 евро за операция (смята се по курса на деня)
Искам да уточня,че операцията е 800 или 1200 евро в зависимост от гинекомастията.Понеже при мен трябваше да се реже и много кожа затова платих по-скъпата операция.
Персоналът е супер през няколко часа ме проверяваха как съм дори през нощта.Настаниха ме в самостоятелна стая с кабелна и баня.
Мога да отговоря на някакви въпроси и след 2-3 месеца когато минат всички отоци и видя крайния резултат ще пиша пак.
Благодаря на всички във форум,които са писали преди мен теме мотивираха да се подложа на операцията.

vladimir2
Posts: 1
Joined: Tue Sep 29, 2015 9:24 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby vladimir2 » Tue Sep 29, 2015 2:37 pm

Здравей, Pepi 333,прочетох внимателно твоя пост за оперцията при д-р Динев. Аз съм с такъв проблем от както се помня и силно обмислям вече да се оперирам. Въпреки, че изчетох всичко ,което намерих,
искам да разбера дали си удовлетворен от крайния резултат и дали психическото ти състояние и самочувствие се е подобрило, защото аз страдам единствено от това. Не ме страх, нито финансово е проблем, просто ме интересува има ли смисъл. Аз съм на 45, но ако има смисъл ще го направя.

Skittles
Posts: 1
Joined: Thu Nov 19, 2015 7:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby Skittles » Thu Nov 19, 2015 8:17 pm

Здравейте народе,
И аз вчера се оперирах при д-р Динев във ВИТА. pepi333 е бил достатъчно изчерпателен, но нека и аз да споделя.
При мен цената беше 800 евро. Операцията беше насрочена за 1 часа, но отидох в 11, за да си направя необходимите изследвания, които ми бяха включени в цената. Изследванията са екг и боцване един път за кръв.
Настаниха ме в стая с телевизор, баня и климатик. Не трябва да си ял или пил нищо 8 часа преди операцията.
В 1:30 ме викнаха към операционата стая. Свалих пижамата, че даже и долнището.. Д-р Динев ми щракна няколко снимки за фейсбука. Легнах на леглото, дадоха ми маската, която те нокаутира и директно се събудих към 4.
Болката не беше силна, но ме дразнеше, затова помолих за болкоуспокояващи.
Сестрата ми сложи специалната рокля, която поръчах по телефона с мой размери (120-130лв)
Много важно е да пикаеш след операцията, за да изхвърлиш токсините от упойката, защото аз пиках 2-3 пъти от притеснение преди операцията, и след това не можах, съответно ми се догади и стана мазало.

maxam
Posts: 2
Joined: Wed Feb 03, 2016 3:09 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby maxam » Wed Feb 03, 2016 3:14 am

Здравейте,

и аз го имам този проблем - големи "пухкави"зърна от пубертета някъде,а в момента съм на 25 години.Като изтръпна се свиват и са добре.
Тренирам от много време,като започнах бях много дебел, а сега съм 86кг при ръст 190см.
Ходих миналата година на ендокринолог,който ме прати да ми гледат гърдата.Казаха,че нямам гинекомастия(видяло се доста мускулна тъкан,тогава имах повече маса и бях 90кг),а кръвните изследвания показаха,че женския хормон е в норма.
Интересно ми е,дали има възможност да е просто мастна тъкан,която с тренировки да не мога да премахна,а с липосукция да се махне и съответно да се оправи проблема.(След като нямам гинекомастия,няма защо да се реже млечната жлеза според мен)?

Благодаря предварително!

Silverfish
Posts: 1
Joined: Wed Feb 03, 2016 6:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby Silverfish » Wed Feb 03, 2016 6:39 pm

Привет и от мен.

След дълги години носене на това "бреме" (тази година ще стана на 30) реших най-после да се оперирам и аз. Избрал съм д-р Динев (ВИТА). Операцията е насрочена за 12.02.

Тъй като нагоре е описано подробно как протича процесът, ще споделя мнение след като мине може би месец, вече с реалния резултат от тази интервенция. Надявам се всичко да мине нормално и веднъж за винаги да се отърва от този мой комплекс.

pepi333
Posts: 2
Joined: Wed Aug 05, 2015 12:25 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby pepi333 » Fri Jun 24, 2016 12:50 am


Was
Posts: 1
Joined: Sun Apr 09, 2017 12:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby Was » Sun Apr 09, 2017 12:30 pm

Здравейте!

Доста време е минало от последния път, в който темата е била активна, но все пак ще задам въпроса си.

Предстои ми операция за премахване на гинекомастията. Иска ми се да разбера как да се свържа с фирмата, която изработва еластичните елеци за след операция?

С ендокринологът изключихме щитовидната жлеза като причинител на проблема. В понеделник ще пусна тестостерон и още няколко хормона, за да се изключат и половите хормони (ако всичко е наред, причината ще се крие в пубертета, който отдавна си отиде). Аз също съм се насочил към д-р Веселин Динев.

Надявам се запитването ми е да стигне до някого. :)

Поздрави!

sasho7
Posts: 4
Joined: Mon Jun 12, 2017 10:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby sasho7 » Mon Jun 12, 2017 10:40 pm

Здравейте. На 37 год. съм, с около 13% мазнини в момента, тренирам фитнес. Имам гинекомастия от 12 - 13 годишен и се убедих, че няма да изчезне без операция. Имам записан преглед при Д-р Веселин Динев в болница Вита и ако всичко е наред ще се подложа на операцията. Просто не знам какъв краен резултат да очаквам и ме е страх да не си натреса друг проблем след операцията като неестествено изглежадащи или несиметрични гърди, с големи белези, накълцани зърна или с остатъчна мастна тъкан и т.н. Такива страхове ми са в главата и бих искал да помоля, хората които са минали по този път при Д-р Динев да споделят колко задоволителен е крайния резултат при тях. Ако споделите снимки биха били от голяма полза. Благодаря!

spotify
Posts: 2
Joined: Thu Jun 15, 2017 1:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby spotify » Thu Jun 15, 2017 2:04 pm

Преди седмица се оперирах при Динев във Вита. Имам още отоци и синини, но засега съм доволен от резултата. Струваше ми 900 евро. Не се налагаше рязане на кожа. За белезите зависи дали се налага рязане на кожа. Ако има рязане няма как да няма белези. Нямах болка след операцията. чувства се стягане и опъване в гърдите няколко дни.В постовете по горе са описали подробно процедурата.

sasho7
Posts: 4
Joined: Mon Jun 12, 2017 10:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby sasho7 » Wed Jun 21, 2017 6:03 pm

И аз ходих при д-р Динев на преглед и ми каза, че операцията ще струва 900 евро. Няма да има отстранване на кожа, само ще се извадят млечните жлези и ще се направи липосукция. Питам се след време дали белезите около зъранта ще са видими след като заздравеят разрезите. Spotify, правиха ли ти липосукция и как ти се струва контура на гърдите, формата на зърната след операцията? Какво беше отношението на Динев към теб и би ли го препоръчал?

spotify
Posts: 2
Joined: Thu Jun 15, 2017 1:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby spotify » Sat Jun 24, 2017 7:18 pm

Да прави ми липосукция. Не мога да се оплача от отношението на Динев. Но всъщност го видях на консултацията, на операционната маса и на контролен преглед седмица след операцията. През останалото време сестрите в болницата обръщат доста внимание и са любезни. Имам още отоци и не мога да кажа за контура на гърдите точно. Със сигурност стават плоски и изчезват мастните и жлезните натрупвания но не очаквай да станат контуритани и оформени като на модел. На зърната се слагат лепенки които се махат на 12 ден и синтрябва веме да заздраеят размерите така че и за това не мога да кажа още, но според мен няма никаъв проблем със зърната след операцията.Доволен съм от Динев кавото очаквах и ми каза засега това е резултата.

sasho7
Posts: 4
Joined: Mon Jun 12, 2017 10:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby sasho7 » Sat Jun 24, 2017 7:52 pm

Благодаря много за отговора ти! Не очаквам след операцията да имам гърди на модел, но все пак едни естествени и нормални мъжки гърди. Пиши пак след месец-два за резултатите ти.

blipiblop
Posts: 1
Joined: Tue Jul 04, 2017 9:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гинекомастия, къде как и за колко?!

Postby blipiblop » Tue Jul 04, 2017 9:42 pm

Здравейте,
Открих сайт, който предлагат бельо за гинекомастия www.ginekomastiq.eu Продуктите са описани много детайлно и пише, че са подходящи и за следоперативна намеса. Закупих си потник от там, пристигна за 2 дни и оправда очакванията ми. Цената е много добра само 19.99лв. Моята гинекомастия е по-слаба и все още се чудя, дали да предприема крачката към операция. Мисля първо да пробвам с адекватно медикаментозно лечение, но все пак докато направя каквото и да било, мисля да разчитам на бельото, защото лятно време е голям проблем с дрехите.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests