Моля обяснете ми това гърч ли е ?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ivalina73
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Моля обяснете ми това гърч ли е ?

Postby Ivalina73 » Thu Feb 21, 2008 12:11 pm


ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з

Postby ZdraveiGP » Mon Feb 25, 2008 1:10 pm

Госпожо,
Панирате се излишно - да може и да е било гърч/температурен или друг, макар описаната температура да не е много висока/, може и да е било просто втрисане.
Дори и да е било гърч, спокойно - ЕДИН самостоятелен гърч, нищо не значи.
Най-вероятно, никога няма да се повтори - в момента доколкото разбирам, а и от доста време всичко е ок, нали - трудно е да не се вглеждаш в здравето на детето си, но повярвяйте, мислейки постоянно най-лошото - правите и на него и на вас лоша услуга.
Спокойно и успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests