гастрит,езофагит или язва???

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

гастрит,езофагит или язва???

Postby Guest » Fri Feb 08, 2008 7:09 pm

здравейте!!!искам да се допитам до компетентните лица тук.Проблемът ми се състои в следното:преди 2 ве4ери ми се наложи да пия Новфилин(астматичка съм и ми е налага изключително рядко да го вземам,но все пак се налага) преди лягане.Изпих го,но с доста малко вода.Вчера следобяд,след хранене изведнъж започна една болка зад гръдната кост,която имам чувството,че ме пробожда в костта под гръкляна.През нощта нямах проблем-спала съм спокойно.Днес обаче след прием на вода болката започна отново.Преглъщането ми е затруднено и усещам храната като преминава надолу към стомаха и когато стигне в него вече нямам тази болка.Нямам киселини,нито ми се гади.Оригвам се,при което усещам дискомфорт при преминаването на въздуха през хранопровода.Болката си я има преди и след нахранване.Знам,че трябва да се обърна към лекаря си,но това ще стане чак в понеделник,затова се обръщам към вас,за да ми кажете какво може да е това-гастрит,езофагит или направо язва и дали е възможно да съм си причинила това страдание заради Новфилина,взет с малко вода.Възможно ли е да е язва на стомаха,както ме уплаши една аптекарка днес,при условие,че никога преди не съм имала такива оплаквания,като изключим киселините и то много рядко-веднъж на няколко месеца?Моля за съвет какво мога да ям и пия до понеделник,както и какво да взема за болката.Благодаря предварително!!!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: гастрит,езофагит или язва???

Postby ptomoff » Fri Feb 08, 2008 7:42 pm


Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Sun Feb 10, 2008 11:22 pm

исках само да кажа ,че се оказа остър гастро-езофагит,вследствие на ОВИ-установиха го в Бърза помощ където се наложи да ми влеят банка с Квамател.Благодаря все пак на ptomoff 4е обърна внимание на моя пост!!!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests