Има ли ограничение за формуляри и направления за дете

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
тити
Posts: 41
Joined: Fri Nov 10, 2006 2:31 pm
Location: русе
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Има ли ограничение за формуляри и направления за дете

Postby тити » Wed Feb 06, 2008 3:53 pm

След ЕР на ТЕЛК дьщеря ми се нуждае от рехабилитация.Вследствие по-кьс ляв крак/около 1см./ тя е развила сколиоза,която беше установена преди 4мес.Започнахме лечебна гимнастика и електростимулация.всеки мес. има право 10дни да посещава мед. центьр.Декември мес. почиваше.Днес ни е последният ден от тези 10 за този мес.Личната лекарка ми отказва формуляр за рехабил. под предлог детето да почине,а после пьк,че не и се полага от здравната каса.Е, сьгласете се ,че само с почивки няма да има добьр ефект.ТЕЛК-а е за 3год. с диагнози-хидроцефалия и левостранна спастична хемипареза.Това означава,че дьщеря се нуждае от рехабил. продьлжително време.Смятам,че правата на детето ми се нарушават от личната лекарка.Има ли ограничение/лимит на направл. и формуляри/ за деца с увреждания?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests