Безсъние

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mitohir1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Безсъние

Postby mitohir1 » Sat Jan 26, 2008 9:46 pm

Здравейте. От близо месец почти не мога да спя нощем. Едната вече спя 5 - 6 часа, на другата изобщо не мога да мигна и само се въртя. Чувствам се адски изморен а не мога да поспя. Чудя се дали ще може да се оправи ако пия от тея хапченца на д-р Тошков :Мента, Глог, Валерян, защото те са на билкова основа и са може би най - безобидни. Моля помагайте.

Guest
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Guest » Sat Jan 26, 2008 10:09 pm

Имам подобен проблем - заспивам към 5-6 дори 7 сутринта и ставам в 4-5 следобяд

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

з

Postby ZdraveiGP » Mon Jan 28, 2008 12:55 am

Здравейте,
Безсънието е доста обширна тема, но накратко в повечето случаи се дължи на психо-емоционален или хормонален дистрес. Съветвам ви да анализирате, какво от вашето ежедневие може да провокира подобно състояние и да се опитате да си изградите защитни механизми. Да, можете да опитате с продукти на билкова основа, съдържащи посочените дроги "мента, глог, валериана" - запарки, тинктури, таблетки и т.н. Спорта и целенасоченото физическо натоварване с цел умора също действат добре. Ако състоянието не се подобри - не се колебайте да потърсите лекарска помощ за по-целенасочена диагноза.
Успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com

mitohir1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby mitohir1 » Sat Feb 23, 2008 9:52 pm


ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sat Feb 23, 2008 10:17 pm


mitohir
Posts: 2
Joined: Sat Jan 26, 2008 9:31 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby mitohir » Sun Mar 02, 2008 7:05 pm

Можеби главната причина е че прекалено сериозно гледам на всичко около мене и че си стоя постоянно вкъщи. Ако изляза то ще да е по някаква работа. Сега "виждам" повечето от нещата от веселата им страна, излизам да се разведрявам и така от ден на ден. Може би хапченцата (мента, глог, валеряна) изиграха повече психологическа роля, защото не ми действаха. Благодаря на всички дето се заинтригуваха от проблема ми. :wink:

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Sun Mar 02, 2008 8:48 pm

Безсънието може да е проява на скрита депресия или тревожно състояние. Ако има скорошна промяна в житейските Ви обстоятелства, е добре да проявите кураж и търпемие докато се адаптирате. Леки седативни препарати биха помогнали. Мисля, че това на което най-сериозно трябва да наблегнете са режима и спорта.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests