Възможно ли е да имам вагинални гъбички?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
фън шуи
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Възможно ли е да имам вагинални гъбички?

Postby фън шуи » Fri Dec 28, 2007 3:29 pm

След като разгледах доста сайтове и форуми свързах симптомите си с вагинални гъбички. За сигурност в "диагностиката" не може да става дума, но посъветвайте ме дали ще си навредя, ако отложа евентуален преглед със седмица (все пак са празници! на кой ли му се занимава с моите сърбежи).

ZdraveiGP
Posts: 190
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:36 pm
Contact:

Здравейте

Postby ZdraveiGP » Fri Dec 28, 2007 6:34 pm

Здравейте,
Лекарите работят и по празниците:) Ако не можете да отидете при личният лекар, поне му звъннете по телефона - той ще ви разпита по-подробно и може да ви сподели различни медикаменти, които да успокоят локалния дискомфорт. Естествено, за точна диагноза може да става въпрос само след преглед, но поне няма да си навредите - успокойте се, състоянието обикновено е доста прозаично и много рядко може да има други усложнения.
Естествено, обаче трябва да се лекува - колкото по-скоро, по-добре и помнете - партньора също:)!
Успех!
www.zdraveigp.com
www.zdravenforum.com


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests