Къде мога да купя Хумана албумин

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Къде мога да купя Хумана албумин

Postby din » Fri Nov 23, 2007 10:09 am

Мой близък се нуждае от Хумана албумин и не можем да намерим в аптеките в София. помогнете.
din

Re: Къде мога да купя Хумана албумин

Postby Teodor » Sun Dec 09, 2007 3:25 am

din wrote:Мой близък се нуждае от Хумана албумин и не можем да намерим в аптеките в София. помогнете.

Ако става дума за ХУМАН (не Хумана) Албумин, купих миналата седмица от аптеката на търговска лига на бул.Г.М.Димитров в София.
Teodor

Postby Guest » Mon Dec 10, 2007 10:44 am

Teodor wrote:
din wrote:Мой близък се нуждае от Хумана албумин и не можем да намерим в аптеките в София. помогнете.

Ако става дума за ХУМАН (не Хумана) Албумин, купих миналата седмица от аптеката на търговска лига на бул.Г.М.Димитров в София.

Благодаря, обадиха ми се и други от сайта и вече намерихме и се употребиха. Им арезултат в лечението. Още веднъж благодаря.
Guest

Postby слави » Tue Aug 12, 2008 3:10 pm

Къде намерихте това лекарство спешно се нуждаем от него моля ако знаете да ми кажете адрес благодаря
слави

Postby novia » Sat Jul 31, 2010 11:58 am

Знам една аптека в София, където винаго може да се намери наличен Хумна албумин 20% флакони 100 мл от Българския, както и вносен...
Адреса е бул.Фр.Нансен 35, телефона е 9818208

Поздрави
novia

Return to Форум имам проблем...

Similar topics