търся добър пулмулог от софия

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ladychar86
Posts: 1
Joined: Thu Jul 04, 2013 6:31 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

търся добър пулмулог от софия

Postby ladychar86 » Thu Jul 04, 2013 6:52 pm

Здравейте.
Жена на 26 години съм. От три години имам проблем с белия дроб. Задух, кардиосмущения с чести екстрасистоли и Едно свирене, което е доста неприятно, сега след три години вече се появи и една кашлица, която е като след задавяне с черен пиперу за момента леко водниста. Имам и болки в дясно и ляво към гърба, както и отпред под последното дясно ребро, в областта на белия дроб. Иначе имам силна пролетна хрема, а и към прах.
Преди 2г. и 3 месеца си направих скенер във ВМА. На него, поне така е разчетен, пише че всичко е наред, няма туморни образования и други промени. После миналата год. май месец си направих сцинтиграфия на бял дроб- там също пише, че няма нищо. Дали е възможно да има някакъв проблем, който тогава е бил неоткриваем, а сега вече да е късно. Притеснявам се. Затова ми трябва спешна консултация с добър пулмолог в София. Моля, само да не е доц. Костов или д-р Вълев, защото при тях съм била и не успяха да ми помогнат. Трябва ми човек, който наистина е добър диагностик и човек, който ще изслуша оплакванията ми, които не са малко на брой и са доста досадни, ако не си търпелив лекар. Препоръчаха ми да се обърна към билодробната Света София, но аз не познавам никой от там. Ако Вие познавате добри специалисти от там, моля-пишете ми. Също така и затова кой скенер е най-добър за момента в София, не пет скенер, а просто скенер КАТ, така ли се изпикваше?
Някой имал ли е такъв проблем и въпреки това да се е оказало, че не е болен от рак?
Моля за вашите отговори. Нуждая се от повече мнения.
За съжаление за три години свиренето не е спряло, то си е непрекъснато. Принудих се да дишам само през носа, защото така по-малко го чувам. Отворя ли уста, става лошо.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests