лекар за болки в краката

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Megi Dobreva
Posts: 1
Joined: Thu Jan 19, 2012 8:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

лекар за болки в краката

Postby Megi Dobreva » Thu Jan 19, 2012 9:33 pm

На 50 годи съм. Тежа 72 кг и съм висока 1,60 м. Работата ми е предимно в седнало положение. От около година имам непрекъснати болки в предната горна част на краката/в областта на свивката/ Болката се усилва нощем. Спя само по корем или гръб /настрани не мога/. Понякога се мести към коленете. Даже и след малка разходка ми трябват часове болката да понамалее. Не мога да кажа къде точно я усещам - в става, мускул или на друго място. Направила съм много изследвания:
- кръв и урина за ревматизъм- отр. резултат
- кръв и урина за изследване на щитовидна жлеза- отр. резултат
- съдов хирург - отр. резултат
- невролог -отр.резултат
- костна плътност - отр.резултат
- ортопед - нормални тазобедрени стави
- ортопед-диагноза дискова херния L5-S1./ Според специалиста това увреждане не влияе на болките отпред/
Очаквам Ваше мнение.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests