Личен лекар в Младост или Центъра (София)

Местите се на ново място или просто се нуждаете от надежден специалист? Вероятно ще го намерите тук.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
borianast
Posts: 3
Joined: Fri May 14, 2010 4:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Личен лекар в Младост или Центъра (София)

Postby borianast » Mon Jun 07, 2010 5:40 pm

Здравейте на всички!

Дали някой може да препоръча добър GP в София, в района на центъра или в квартал Младост. Разбира се, най-важното е да е добър доктор, а местоположението е второстепенно.

Може да споделите и на лични, ако не е коректно да се прави подобна "реклама" тук. :)

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Личен лекар в Младост или Центъра (София)

Postby ptomoff » Mon Jun 07, 2010 11:24 pm

Младост е доста голям, но мога да препоръчам личната на сина ми, тя е не само педиатър, но и общопрактикуващ. Д-р Ранева (25-то ДКЦ).

На мен личен лекар ми е съпругата на , но тя практикува в Суха река. Ако те устройва като местоположение, ще ти дам координати.

borianast
Posts: 3
Joined: Fri May 14, 2010 4:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Личен лекар в Младост или Центъра (София)

Postby borianast » Tue Jun 08, 2010 6:09 pm

Благодаря!
Най ми е важно да е внимателен доктор, да не претупва, да има добър усет и да е добър в диагностицирането (най-вече). Разбира се, ако може да има и нормално добро отношение към пациента. :)) хич не са малко тез условия. :)

Тъй като аз имам някои по-специфични здравословни проблеми. Които като гледам са трудни за идентифициране. Отделно пък моята лична докторка въобще не смята, че имам някакви проблеми. :) Не ме взима насериозно ..., а и сякаш няма голям интерес към работата си (просто впечатление) или поне не може да ме предразположи да си кажа всичко. :) Аз затова много рядко съм ходила при нея (въпреки, че не се смятам за здрав човек). Може и това да е причина да смята, че нямам проблеми. При всички положения ми се ще да я сменя. Възможно е и да съм хипохондричка, но поне трябва да го разбера. :))

25-то ДКЦ не ми е далеч. Сухата Река ... трябва да помисля. Вашите лични впечатления са добри? (по отношение на горните критерии :))

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Личен лекар в Младост или Центъра (София)

Postby ptomoff » Wed Jun 09, 2010 8:40 am

Със сигурност споменатите от мен трима доктори заслужават да бъдат наречени доктори.

borianast
Posts: 3
Joined: Fri May 14, 2010 4:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Личен лекар в Младост или Центъра (София)

Postby borianast » Thu Jun 10, 2010 3:38 pm

Благодаря! :)


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Търся/трябва ми лекар”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests