Благодарности към Bulgaricus

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mitkosot
Posts: 6
Joined: Sun Aug 02, 2009 9:48 am
Contact:

Postby mitkosot » Sat Apr 03, 2010 10:19 pm

Моето мнение за него е по разлчно от това на тука изказалите се .Според мен тоя е един санитар вживяващ се в ролята на лекар и раздаващ съвети в които и той не е сигурен защото едва ли е дораснал до нивото да познава материята добре.ИМа разлика от дипломиран лекар и парамедик.Наглото му и надменно поведение ме дразни защото става циничен когато някой даде различно от неговото мнение .За да не съм голословен давам веднага примери.В една от темите по въпроса за лечението на хламидия същия тоя самозван доктор се изказа доста неподготвен по темата че и ме изклара циничен когато се опитах да дам мнение как съм се лекувал аз (просто споделих личен опит с съфорумците).Нека не ми говори така защото аз съм тръгнал по мъките от 3 години и съм обиколил маса светила по инфекциозните заболявания .Доценти и професори се затрудняват при лечението на заболяването и търсят алтернативни методи и не могат да определят точно лечение а отворко се изказа веднага каква била бактерията и с какво се лекува.Това е записано в учебиците от 89годин.а.КОгато дадох мнение разлино от неговото тоя веднага се изказа пак неподготвен и се мъчи да ме убеди в неща които и той не вярва .Покрай това заболяване съм се свързал с много хора с моята участ и постояно коментираме начините по които сме лекуани и ефекта от самото лечение .Всеки споделя къде и какви изследвания(той даже не знае къде се прави най верния тест) е првил при кого се е лекувал и други неща.Стигнали сме до извода че в България има малко лекари които познават тази материя.няма измислено 100%лечение на заболаването и не могат да се ангажират с дългосрочни положителни прогнози,а тоя написа вече каква е бактерията и начин на лечение.Споделих въ форума мое лично впечатление от употребата на една билка и тоя веднага ме изкара циничен и още незнам какъв.Нагъл е защото гледам тука във форума е писал че взима пари за съвети и мнения по интернет но се е позастраховал от тук от там.Завършил не завършил раздава мнения наляво и на дясно .Набара тука малко невежи хора в медицината и с сложните си термини се прави на великия професор.НИкога не са ми харесвали такива хора и никога не съм попускал да им го заявя.Много е по ценно едно мнение на човек които е препатил от някакво заболяване и е търсил помощ на разлини места и при разлини доктори защото четящия добива много повече ценнна информация за всичко около проблема от колкото мнението на санитар от бърза помощ които се вживява в ролята на мнгопрофилен докторр.Още не завършил учил не доучил почва да влачи пари вече .Аман от шарлатани и изманици в тая мрежа всеки го е подкарал на печалби .

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Sun Apr 04, 2010 12:02 am

Сбъркал си темата, която е за благодарности.

А понеже си и нагъл, изяждаш банана.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests