Обрив от кръста на горе!

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ivanka86
Posts: 3
Joined: Fri Jan 08, 2010 8:27 pm
Location: AMSTERDAM-NEDERLANDS
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Обрив от кръста на горе!

Postby ivanka86 » Wed Jan 13, 2010 2:44 am

Здравейте , на 23 съм , 65 кг и висока 171 см .В момента не приемам други медикаменти.От малка имам гуша(по наследство маи).
Преди 3 седмици имах различни на големина червени петънца около корема,бяха малко на брой-около 3,4 .
С течение на времето започнаха да излизат нови и нови ..и така до ония ден вече са по гърдите,корема,гърбъ и вратъ :roll: .на пръв поглед старите минават,но излизат нови. От време на време ме сърбят.Сутрин са доста зачервени ,а вечер изсветляшат а кожата е като напукана и суха...Живея в Холандия и нямам възможност да посетя доктор,но разполагам с оксикорт ,елоком и алергозан,но не смея да ги ползвам на своя глава.
Направила сам и няколко снимки за допълнителна помощ,но не ми позволява да ги кача,понеже съм новорегистрирана.Мога да ги пратя на лично саобщение.
Моля дайте ми съвет ще съм ви много благодарна!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Wed Jan 13, 2010 9:54 am

Иванка, едно мнение е достатъчно, повторно провинение ще доведе до перманентен бан.

Щом не си получила отговор, значи няма кой да отговори. Форумът НЕ е за спешни консултации.

ivanka86
Posts: 3
Joined: Fri Jan 08, 2010 8:27 pm
Location: AMSTERDAM-NEDERLANDS
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby ivanka86 » Wed Jan 20, 2010 1:34 am

Кво триееш мненията веее жмудясал нещастникккк!!!!!!!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests