Problem s lekar !!!

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tuesday123
Posts: 1
Joined: Sun Dec 06, 2009 3:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Problem s lekar !!!

Postby tuesday123 » Sun Dec 06, 2009 3:19 pm

Здравеите ,
приqтелката ми има здравословен проблем и си направи изследваниq при гинеколог в известна 4астна клиника . След изследваниqта които си направи 4аст от резълтатите не и бqха дадени , а лекъва6тиq и гинеколог и продава лекарства . За едно от лекарствата нqма никаква информациq вИнтернет ... не и бqха дали дори и листовка за лекарсвото ,което в последствие предизвика парене във вагината и т.н .
Разре6ено ли е на лекарите в 4астнити клиники да продават лекарства ?Притеснqва ме това 4е 4овека просто си прави бизнес с приqтелката ми ...
Благодарq

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Dec 07, 2009 10:35 am

Когато задаваш въпрос, поне си направи труда да прочетеш какви са изискванията, за да получиш отговор - "възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате", дори да ти се вижда без връзка с темата!

На второ място, мързи те да пишеш на кирилица. Конверторът е само помощно средство. Оправи си поста от всякакви q, 4 и 6 и тогава може би ще получиш отговор.

Уважавайте тези, които ще ви отговорят, за да ви уважават и те!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests