streptokoki pri4ini,simptomi i posledstvia?

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Deima33
Posts: 1
Joined: Wed Nov 04, 2009 5:49 pm
Location: varna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

streptokoki pri4ini,simptomi i posledstvia?

Postby Deima33 » Wed Nov 04, 2009 6:27 pm

здравейте,на 29г съм 64кг.преди 3 седмици приателиат ми дойде с температура за един ден.на другия имаше гъби4ки по 4лена.лекува ги и двамата си направихме необходимите изследваниа за ппб. в крайна сметка тои има ентерококи фекалис в малки коли4ества,при мен 4ист ваг. секрет но гърления ми изолира стрептококи нито група А нито Б.никои не ти обясняжа....лекувах с ципрофлоксацин 10 дена.мейдувременно лепнах някакъв грип.свърших си лекарствата и продължавам да кашлям и онази хра4ка продължава да си стои в носоглътката ми. тази нощ неможях да спя от някаква преминаващта болка от диафрагмата към гърлото ( като заседнало хап4е) придржено със стягане на гърдите.плашещо е...какво да предприема и към кого да се обърна? немога да си обясня и защо на двамата ни излизат разли4ни бактерии ...несмеем да правим c*кc?!?! помагайте

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Nov 09, 2009 3:40 pm

Хайде оправи си заглавието, както и 4-ките и 6-ците и тогава може би ще получиш отговор.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests