bolka v stomaha

Място за отпадък
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dzhivkova
Posts: 4
Joined: Thu Aug 13, 2009 12:00 pm
Location: шотландия
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

bolka v stomaha

Postby dzhivkova » Thu Aug 13, 2009 12:25 pm

Здравеите аз сам в шотландия и имам тапа болка в горната част на стомаха от вече 4етири дни,гади ми се и не ми се иаде изоб6то,пиа билкови 4аиове и като ми стане по-добре хапвам препе4ен хляб.Лекарят тук ми исписа ренитидин,но като 4е ли тои не ми помага особено.Преди три седмици когато бях в Булгария се поиавиха сащите болки в стомаха и лекарката ми каза че това е вирус,влйаха ми системи два пати за два дни с глиукоза и ми биха деган мускулно и се оправих.Пих 10 дни улкопрол.вазмойно ли е вирусат пак да се е варнал или е не6то друго.Моля даите савет,че тук докторите са много некомпетентни.Дали ше ми мине до утре ако е вирус,успокоите ме че не е нещо сериозно.На 27 години сам,1.80 висока 65 кг

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Thu Aug 13, 2009 2:14 pm

Хора, пишете нормално. С тези 4-ки и 6-ци проявявате неуважение към тези, които ще отговорят. Конверторът е само за улеснение, но буквите като я, ж, ще трябва да си ги оправите. Да не говорим, че заглавието на темата е на латиница.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Кошче за боклук”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests