Некадърник замества личния ми лекар

Ние питаме, НЗОК отговаря
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Marin81
Posts: 1
Joined: Tue Sep 29, 2009 11:55 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Некадърник замества личния ми лекар

Postby Marin81 » Tue Sep 29, 2009 12:09 pm

Толкова безпомощна не съм се чуствала одавна(да не кажа никога), по принцип знам в различни ситуации какво да направя. Разбирам че и лекарите са хора и те имат лоши дни, но след като работата им е да помагат на хора трябвали да ги докарват до нерви кризи. Проблема ми е следния. Записах час за личния си лекар. Часа ми беше за 9:00, отидох пред кабинета 10 мин по рано, когато стана 9:05 извикаха господин който беше дошъл педи мен, това е нормално предполагам изостанала е с графика. Останах само аз пред кабинета господина излезна , а аз търпеливо чаках да ме викнат, след около 10 мин. дойде една жена(държа да отбележа че не беше видимо болна или бремена нито пенсионерка) отвори врата на кабинета при което излезна мед. сестрата и и каза да влезне попита ме за там ли чакам отвърнах че часа ми е за 9:00. тя затвори вратата без нищо да каже. Жената излезна след 20 мин. Отново никой не ме извика в кабинета. Реших и аз да почукам и да влезна. При което на вратата мед. сетрата ме спря попита ме за какво съм, а аз бях решила да направя задължителния профилактичен преглед, но понеже носех и медицинско тя грабна медицинското ми и ми каза да отивам първо при очен лекар. Казах, че съм и за преглед а тя ми казва “после всичко на веднъж”. Както и да е помолих отново за час а от вътре слушам как лекарката казва, че и час да си запазя тя ще ме приеме когато тя си иска и ще чакам колкото тя реши. Добре аз не бих търпяла такова поведение и разбира се веднага ще си сменя личния лекар, но точно тук идва проблема тя не ми е личен лекар тя замества моя личен лекар, който както пишеше на врата ще оцъства не определено време. Каква е ползата от смяната разбира се никаква още повече че аз съм доворна от моята докторка (не че ходя често тази година ми е за първи път). И ако подам жалба какво ще стане, има ли смисъл. Моля посъветвайте ме какво да направя.

Извинявам се за прекалено дългия пост.
С адмирации към лекари като Вас, които въпреки всичко оделят внимание и помагат на хора като мен

fotografa
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby fotografa » Tue Sep 29, 2009 7:30 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Национална здравноосигурителна каса”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests