Каква е разликата от Социална и Здравна осигуровка?

Ние питаме, НЗОК отговаря
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Joko
Posts: 2
Joined: Sat Jul 19, 2008 4:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Каква е разликата от Социална и Здравна осигуровка?

Postby Joko » Mon Jul 21, 2008 6:20 pm

Ако има някой запознат с тази материя моля да отговори. И още нещо ако ми дадете линк за проверка на "Социална осигуровка" цена няма да имате :)

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Postby Bulgaricus » Mon Jul 21, 2008 6:41 pm

Социална осигуровка сама по себе си няма. Социалната осигуровка са онези осигуровки, които са затова, като нямате работа да получавате пари с други думи: пенсионна осигуровка и осигуровка за безработица.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

Joko
Posts: 2
Joined: Sat Jul 19, 2008 4:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postby Joko » Mon Jul 21, 2008 7:05 pm

Защото преди да започна работа във фирма работех на държавна работа, но от четири месеца се преместих, когато отидох днес в НОИ на комютъра който е до вратата си проверих по ЕГН осигуровките, оказа се че имам здравни осигуровки но не и "СО" та реших да се посъветвам с хора които са запознати ще имам ли някакви спънки да отида на почивка от НОИ.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Postby ptomoff » Mon Jul 21, 2008 10:47 pm

За почивката не знам, но определно ще имаш проблем с трудовия стаж.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Национална здравноосигурителна каса”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests